O nas

Nasza  Firma powstała w 1996 r. Od początku działalności  świadczymy usługi w zakresie aranżacji i wyposażenia pomieszczeń. Oferujemy Państwu szeroki asortyment mebli z katalogu  do pokoju dziennego, jadalni oraz sypialni.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość branży, wiedza zdobyta w produkcji mebli oraz bezpośredni kontakt z Klientami pomogły nam poznać Państwa oczekiwania oraz stworzyć profesjonalny zespół ludzi pracujących na zadowolenie Klienta. Dzięki temu, w 2009 roku, mogliśmy otworzyć fabrykę mebli. Rozbudowywany nieustannie park maszyn oraz wykwalifikowani pracownicy są gwarancją wysokiej jakości produkowanych mebli, a uniwersalność i funkcjonalność rozwiązań praktycznych połączone z oryginalnymi propozycjami stylistycznymi sprawiają, że każda z kolekcji naszych mebli cieszy się dużym zainteresowaniem.

Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasza firma znalazła się w gronie "Gazel Biznesu 2016" - najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw według rankingu przygotowanego przez Coface na zlecenie Pulsu Biznesu.

Z satysfakcją informujemy, że CYPRYS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością po raz drugi została wyróżniona tytułem „Geparda Biznesu” przyznawanym przez Instytut Europejskiego Biznesu, który prowadzi badania sytuacji finansowej przedsiębiorstw w Polsce.