Dublin

 

Kolor: korpus biały /dąb wotan, fronty biały /dąb wotan

 

Kolekcja mebli Dublin to mariaż nowoczesności z naturą i tradycją. Wyrazisty rysunek i naturalny charakter dekoru dębu Wotan połączony został z lekkością półmatowej bieli. Dodatkowo na fronty wprowadzono oryginalny element “ociosanej deski”, wyglądającej jakby wyszła spod ręki rzemieślnika - to ukłon w stronę powrotu do rękodzieła. Z kolei kształt białych frontów załamanych na krawędziach niczym origami, wprowadza w meble grę światłocienia. Meble są odpowiednie dla osób preferujących rozwiązania bezuchwytowe, dzięki zastosowaniu wnęk na pochwyt między frontami. Kolekcja mebli Dublin stanowi propozycję dla miłośników natury, jasnych wnętrz i niebanalnych detali.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa. Zdjęcia mebli mają charakter poglądowy, dlatego rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanego na zdjęciach. Przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

 

Elementy zestawu