Asker

 

Kolor: korpus orzech rockford naturalny / czarny, fronty orzech rockford naturalny

 

Kolekcja Asker to prostota form - w myśl estetyki skandynawskiej – połączona z bardziej tradycyjnymi listwami okalającymi bryły, dodającymi im głębi oraz wprowadzającymi oryginalny detal. Piękny, nowoczesny rysunek drewna oraz jego jasny odcień zostały skontrastowane z charakterystycznymi dla całej kolekcji, otwartymi wnękami w kolorze głębokiej czerni. Całość została dopełniona modnymi, matowo-wykończonymi, czarnymi uchwytami. Otwarte przestrzenie w meblach świetnie sprawdzą się do wyeksponowania różnych cennych drobiazgów oraz książek. Asker pozwala na stworzenie zarówno wnętrz nowoczesnych, eleganckich, jak i wnętrz w nieco loftowym stylu.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa. Zdjęcia mebli mają charakter poglądowy, dlatego rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanego na zdjęciach. Przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

 

Elementy zestawu